Logo principal Acords.net Segueix Acords.net al Twitter Segueix-nos al Twitter!

Llistat de grups

Des d'aquest apartat, podeu localitzar ràpidament un grup determinat. Fent click sobre una lletra, obtindreu la llista de grups el nom dels quals comencen amb aquella lletra.

Les lletres que no tenen cap link actiu és perque actualment no tenim cap grup que comenci amb aquella lletra.



Nom del grup Any creació Informació extra
altres
Amelie 2009 PÓgina web oficial: Amelie.cat
Andreu RifÚ PÓgina web oficial: www.andreurife.com
Ant˛nia Font 1997 PÓgina web oficial: [http://www.antoniafontoficial.com]
Blaumut 2011 PÓgina web oficial: www.blaumut.com
Brams 1990 PÓgina web oficial: [http://www.ambit-prohibit.com/brams]
Cesk Freixas 2004 PÓgina web oficial: [www.ceskfreixas.cat]
Creedence Clearwater Revival 1950
DamiÓ Olivella http://www.myspace.com/damiaolivella
Dani Flaco 2002 PÓgina web oficial: [www.daniflaco.es]
Dr. Calypso 1989 PÓgina oficial: [http://www.drcalypso.com]
D˙mbala Canalla 1999 pÓgina web oficial: [http://www.dumbalacanalla.org]
Els Catarres 2011 PÓgina web oficial: http://www.elscatarres.com/
els pets 1985 pÓgina web oficial: [www.elspets.cat]
esplai canšons tÝpiques d'esplai
Esquirols 1968 PÓgina web: [www.esquirols.lateneu.org]
Fes-te fotre 1990 pÓgina web oficial: [www.festefotre.com]
Gerard Quintana PÓgina web oficial: www.gerardquintana.cat
Glaucs 1995
Gossos 1993 pÓgina web oficial: [www.gossos.cat]
Inadaptats 1992 PÓgina web no oficial: [http://www.geocities.com/festasi/Inadaptats.htm]
Ja t'ho dirÚ 1986
Joan DausÓ i Els Tipus d'InterŔs PÓgina web oficial: http://www.joandausaielstipusdinteres.com
Joan Manel Serrat 1964 PÓgina web: [www.jmserrat.com]
Josep Thiˇ 2004
La Carrau 1997 PÓgina web oficial: [http://www.lacarrau.cat/]
La Pegatina 2003 PÓgina web oficial: [http://www.lapegatina.com]
Lapsus 2010 PÓgina al Facebook: [facebook.com/Lapsusgrup]
Lax'n'busto 1986 PÓgina web oficial: [http://www.laxnbusto.com]
LluÝs Llach 1967 PÓgina web oficial: [http://www.lluisllach.cat]
Lo Pardal Roquer 2006 PÓgina web oficial: [http://www.pardalroquer.cat/]
Maced˛nia 2001 PÓgina web oficial: [www.grupmacedonia.net]
Malakaton 2010 PÓgina web oficial: [www.malakaton.com]
Manel 2007
Marina Rossell 1974 PÓgina web oficial: [ http://www.marinarossell.com]
Menaix a TruÓ 1999 PÓgina web oficial: [www.grn.es/rgb/menaix/index.htm]
Mishima 1999 Mishima al MySpace: [http://www.myspace.com/intomishima]
nadales 2000
Obrint Pas 1993 PÓgina web oficial: [www.obrintpas.com]
Ovidi Montllor 1962 PÓgina dedicada a Ovidi Montllor: [www.ovidimontllor.com] (grÓcies Joan!) PÓgina de l'Arxiu Personal Ovidi Montllor: [www.arxiuovidi.info]
Pau Alabajos 2004 PÓgina web del grup: [www.paualabajos.cat]
Pau Riba 2000 PÓgina web oficial: [www.pauriba.com]
Populars catalanes 2000
Ra´mon 1961
Sangtra´t 1988
Sau 1986 PÓgina web no oficial: [www.geocities.com/SunsetStrip/Gala/5135/]
Sergio Dalma 1988 Web oficial: http://www.sergiodalma.es
Sopa de Cabra 1986 PÓgina web oficial: [www.sopadecabra.net]
TerÓpia de Shock 2006 PÓgina web oficial: [http://www.terapiadeshock.com]
Tomeu Penya 1949
Txarango 2010 PÓgina web oficial de Txarango: txarango.com
Wantun 2006 Wantun a MySpace: [http://www.myspace.com/wantun]
Whiksyn's 1992 PÓgina web oficial: [www.whiskyns.com]

53 grups trobats

 

Acords.net, 2006-2010 - PolÝtica de privacitat